Вакансії
КП "Олешківський Водоканал" запрошує на роботу!
Вакансії станом на 20.06.2019

Посада: Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів

Заробітна плата: 4899,99 грн

Опис вакансії:
Демонтаж/монтаж приладу обліку для повірки; встановлення лічильників абонентам підприємства; заміна лічильників; контроль роботи та зняття показань водомірів на водопровідній мережі згідно з доведеними плановими завданнями; опломбування та розпломбування на запірній арматурі водозабезпечення; перевірка та контроль наявності пломб; складання актів контрольних показань водомірів; контроль додержання абонентами правил і норм користування системами водопостачання та водовідведення.


Режим роботи:гнучкий графік роботи

Характер виконуваної роботи: постійний

Вимоги до кандидата:

Повна загальна середня освіта або професійно-технічна освіта відповідного напрямку без вимог до стажу роботи.

Посада: Економіст

Заробітна плата: 8190

Опис вакансії:
Розробка річних господарсько-фінансових планів підприємства, розрахунок фонду заробітної плати, складання штатних розписів, складання кошторисних калькуляцій, розрахунок тарифів на житлово-комунальні послуги, здійснення комплексного аналізу всіх видів господарської діяльності підприємства, подання періодичної звітності.

Режим роботи:ненормований робочий час 5-денний робочий тиждень

Характер виконувальних робіт:Постійний

Вимоги до кандидата:
Повна вища освіта з економічної, інженерно-економічної спеціальності та стаж роботи не менше 2-х років на посадах, пов’язаних з планово-економічною діяльністю.

Вакансія з 02.09.2019 року

Посада: Інспектор з кадрів

Заробітна плата: 7270

Опис вакансії:
Ведення кадрового та загального діловодства в повному обсязі; контроль виконання документів; складання наказів з особового складу; облік військовозобов'язаних та призовників, що працюють на підприємстві; підготовка звітів в державні органи; консультація співробітників з кадрових питань відповідно до КЗпП України та інших законодавчих актів; участь в розробці та впровадженні внутрішніх документів підприємства; організація корпоративних заходів для співробітників.

Режим роботи:офіційне працевлаштування, 5-ти денний робочий тиждень, з 8:00 до 17:00;

Характер виконувальних робіт:На період "декретної" відпустки основного працівника

Вимоги до кандидата:
вища освіта (бажано юридична), досвід роботи інспектором з кадрів, знання КЗпП України та інших законодавчих актів (стежить за змінами в законодавстві); впевнений користувач ПК; знання правил і принципів кадрового діловодства та статистичної звітності; грамотна письмова мова.
Офіційне працевлаштування, соціальний пакет.
За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном - 2-29-12 (відділ кадрів) або надсилайте резюме на електрону пошту: oleshkivdk@ukr.net