Споживачам
5.03.2019

Шановні споживачі
послуг водопостачання та водовідведення!

Згідно Законів України "Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення" та "Про житлово - комунальні послуги" споживачі зобов'язані своєчасно сплачувати за використані послуги з водопостачання та водовідведення, відповідно до встановлених тарифів.

Розрахунковим періодом для оплати (якщо інше не встановлено договором) , є календарний місяць. Оплата здійснюється не пізніше 20 числа місяця, наступного за розрахунковим періодом, якщо договором не встановлено інший строк (згідно Постанови КМУ № 630 від 21.07.2005 р.).

Споживачі, які не сплачували за спожиті послуги понад три місяці, автоматично потрапляють до переліку боржників, з яких підприємство має намір стягувати заборгованість у судовому порядку (а стягнення боргів у судовому порядку накладає на боржника додаткові грошові навантаження у вигляді судових зборів та зборів державної виконавчої служби ).


У рамках нового Закону України "Про житлово - комунальні послуги", який вступає в дію з 01 травня 2019 року, відповідальність споживача за непогашену заборгованість стане більш жорсткою: нарахування пені в розмірі 0,01% від суми за кожен день її прострочення, обмеження та припинення надання послуги (як водопостачання, так і водовідведення) в цілому (стаття 26 Закону).


КП "Олешківський Водоканал" та ТОВ "ВОДОКАНАЛ+" завжди йдуть на зустріч абонентам, які опинилися у скрутному становищі і мають заборгованість: пропонують укласти договір реструктуризації, рекомендують оформити субсидію, встановити лічильник.


Шановні споживачі! Якщо Ви маєте заборгованість за надані послуги з централізованого водопостачання чи водовідведення, погасіть її і не доводьте ситуацію до примусового стягнення чи обмеження в наданні послуг.

Адміністрація КП "Олешківський Водоканал"
Адміністрація ТОВ "ВОДОКАНАЛ+"ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

КП "Олешківський Водоканал" нагадує Вам щомісяця здійснювати

оплату за отримані послуги з водопостачання!

В рамках нового закону України "Про житлово-комунальні послуги" відповідальність споживача за непогашену заборгованість стане більш жорсткою з 01 травня 2019 року: нарахування пені за кожний день прострочення, обмеження та припинення надання послуги в цілому.

Якщо Ви маєте заборгованість перед водоканалом, погасить її і не доводьте ситуацію до обмеження в наданні послуг! Якщо у Вас є борг, водоканал завжди готовий йти назустріч та укласти договір на його поетапне погашення. За детальнішою інформацією звертайтесь до абонентської служби за телефонами: (05542) 4-51-33; 0506661544 або за адресою – м.Олешки, вул..Крилова, буд.15 .

Нагадуємо: якщо оплата за комунальні послуги перебільшує 15% частку від сукупного доходу сім"ї – Ви можете отримати субсидію. Для цього необхідно звернутись до управління праці та соціального захисту населення.

Зверніть увагу! При наявності боргу отримати субсидію можна лише після укладання договору реструктуризації!

Головна | Нормативно-правова база | Новини | Контакти | Фінансова звітність | Споживачам | Структура підприємства
КП "Олешківський Водоканал"